Nyati Safari+46 42 405 99 94
Nyati Safari
Nyati SafariSøk

Privat safari for hele familien i egen luksuscamp

Fra39995,–/pers. ved 8 pers.
  • Reis på privat luksussafari i verdensklasse i Sør-Afrikas berømte Kruger National Park. Fly helt fram til den lokale flyplassen der
  • Bo i en egen eksklusiv leir på 500 m2 med stor, privat bassengterrasse vendt rett ut mot Olifants River og Kruger National Park
  • Opplev en kulinarisk safari med privat kokk og alle måltider og lokale drikkevarer inkludert, også på turene
  • Bli med på et stort, inkludert safariprogram med egen safaribil og privat sjåfør/ranger

BESTILL REISEN DIN NÅ, OG FÅ FRI ANGRERETT FRAM TIL 31. DESEMBER 2022!

Reisen inkluderer

  • Fly fra Oslo* til flyplassen v/Kruger Nasjonalpark t/r (avreise fredag året rundt). Siden vi kun benytter rutefly gjør vi oppmerksom på at prisen kan variere i løpet av året
  • Transfer fra flyplass til NYATI Safari Lodge t/r
  • 7 overnattinger i NYATI Cheetah Camp 5* med plass til opp til 14 personer og garantert eksklusivitet. Er dere en gruppe på over 14 personer, kan dere også leie hele eller deler av NYATI Safari Lodge 4+*
  • Alle måltider tilberedt av privat kokk
  • All inclusive, det vil si at alle måltider og drikkevarer er inkludert i prisen:
    • Frokost, lunsj og treretters kveldsmeny
    • Utsøkte lokale viner, sprit, øl, vann samt alkoholfri øl og vin
    • Frisk frukt på forespørsel hele dagen
    • Bobler og frokost i bushen
  • Gallamiddag med show, musikk og dans hver fredag på NYATI Safari Lodge
  • Driving range-konkurranse: Hvem kan slå lengst?
  • Pétanque-konkurranse med premier
  • Det inkluderte safariprogrammet:
    • "Big 5"-safaridag i åpne safaribiler i vår 10 000 hektar store, private del av Greater Kruger National Park
    • "Big 5"-sundowner med bushmiddag under stjernene på Lion King og påfølgende nattsafari
    • Bushvandring med velsmakende frokost i bushen og musserende vin på et vakkert utsiktspunkt
    • Solnedgangssafari i åpne safaribiler, inkl. drikke og snacks på utsiktspunkt
    • Bushvandring i storslått natur, ledsaget av profesjonelle rangere
    • To daglige game drives (safaritur i åpne biler), morgen og ettermiddag
  • Adgang til lodgens driving range og golfinstruktør
  • Adgang til lodgens fitness-rom
  • Ekstraordinære, gratis overraskelser på alle reiser til og med 2022:
    • Heldagstur til Drakensberg
    • Halvdagstur til Moholoholo Rehabiliteringssencer – senter for truede dyrearter
    • ½ pris på første behandling i NYATIs Bush Spa

Vi gjør oppmerksom på at bushvandringer og solnedgangssafarier kun er mulig dersom det øvrige aktivitetsprogrammet åpner for det. Det kan variere hvilken ukedag de forskjellige utfluktene/aktivitetene gjennomføres på.

Vil dere oppleve enda mer av Afrika, kan dere kombinere safarieventyret med et besøk til f.eks. Cape Town, Victoria Falls, Zanzibar, øyparadiset Mauritius og mange andre reisemål. Vi kan alltid skreddersy reisen etter deres ønsker. Her har vi vist et forslag, og dere står fritt til å forkorte, forlenge eller sette sammen reisen på en annen måte.

*Alle fra-prisene våre er veiledende, og vi tar forbehold om endringer, feil, prisstigning og utsolgte fly.

NYATI familiesafari

Drømmer dere om ”Big 5”-safari eller kanskje små og spennende turer i deres eget tempo, hvor alle fra yngstemann til eldstemann kan bli med? Er dere en gruppe på mellom åtte og fjorten personer som drømmer om en privat safariopplevelse i luksusklassen? Da er NYATI Cheetah Camp stedet for dere. Her har dere en egen privat safarileir på hele 500 m2 til rådighet, privat kokk, sjåfør og privat safariprogram inkludert i prisen. I Cheetah-leiren setter dere selv tempoet for safarioppholdet, og sjåføren/rangeren deres vil gjøre alt for å oppfylle ønskene og behovene deres. Les mer om NYATI Cheetah Camp her.

Oppholdet på NYATI Cheetah Camp er all inclusive, det vil si både safariprogram, alle måltider og lokale drikkevarer er inkluderet hjemmefra. Kjøleskapet og barskapet fylles opp med diverse brus, øl og sprit samt nydelig sørafrikanske viner. NYATI Cheetah Camp ligger bare noen minutters gange fra NYATI Safari Lodge. Får dere lyst på litt selskap, kan dere spasere den korte turen bort til hovedlodgen, hvor dere har adgang til et bar-, lounge- og bassengområde. Et hyggelig nettverk av stier forbinder NYATIs bygninger med hverandre, og området omkring NYATI Safari Lodge og NYATI Cheetah Camp er innhegnet, så dere kan ferdes fritt omkring til fots om dagen.

NYATI Cheetah Camp priser 2026

NYATI Cheetah Camp, for en ekstra uke per person ved min. 8 personer
Fra kr 21 500,–
Opphold i NYATI Cheetah Camp UTEN FLY, per person ved min. 8 personer i 7 netter
kr 29 000,–
Få tilbud
Privat safari for hele familien i egen luksuscamp
Inkludert dagsprogram
Privat safari for hele familien i egen luksuscamp
Tilleggsaktiviteter på NYATI Cheetah Camp

NYATI Safari video

NYATI Safari video
Klimatabell
Kart

Inkludert dagsprogram

Hver fredag hele året: Avreisedag

Dette er dagen dere forventningsfullt setter kursen mot Sør-Afrika. Her venter et fantastisk opphold i en privat luksusleir med beliggenhet rett ut mot Olifants River, midt i NYATIs private del av Kruger National Park. Vi har avreise hver fredag hele året, og flyet går fra Oslo om ettermiddagen. Det er én mellomlanding på flyturen til Johannesburg.

Flyturen til Johannesburg varer i cirka 14 timer. Det er ingen tidsforskjell mellom Norge og Sør-Afrika. Det vil bli servert middag om bord på flyet, og etterpå kan dere sove fram til dere ankommer Johannesburg om morgenen. Det vil bli servert frokost før ankomst til Johannesburg.

Lørdag: Ankomst til NYATI Cheetah Camp

Ved ankomst til Johannesburg får dere utlevert bagasjen deres. Denne sjekker dere selv inn i innenriksterminalen, før dere reiser videre med innenriksfly til den lokale flyplassen ved Kruger National Park. Vi flyr dere det siste stykket (ca. 1 times flytur) opp til den lokale flyplassen ved Krugerparken. Dermed slipper dere en kjøretur på 5–6 timer. Når dere lander der, blir dere tatt imot av en medarbeider fra NYATI Cheetah Camp, som blir med på kjøreturen til leiren. Vel framme i NYATI Cheetah Camp ønskes dere velkommen på ekte afrikansk vis, med sang og drikke, etterfulgt av en deilig lunsj og et kort orienteringsmøte. Etterpå har dere tid til å finne dere til rette i de nydelige omgivelsene. Før kveldens velkomstmiddag kan dere for eksempel nyte en drink på den private bassengterrassen deres, hvor dere har utsikt til Olifants River og den afrikanske bushen.

Bushvandring, sundowner, bushmiddag & nattsafari

Tidlig på morgenen kan dere velge å bli med på en safarivandring på NYATIs eiendom sammen med en av våre profesjonelle rangere. Rangeren forteller om områdets flora og fauna, og siden dyrene er veldig aktive på morgenen, kan dere være så heldige at dere får se både neshorn og sjiraffer, flere antilopearter, sebraer, vortesvin og forskjellige fugler. Dere lærer å følge dyr ved å lese sporene de etterlater seg i naturen, blant annet poteavtrykk, ekskrementer, knekte greiner og andre tegn. Vil dere heller bli kjørt, kan dere dra på morgensafari i deres egen private, åpne safaribil. 

Etter vandreturen serveres det en lekker frokostbuffé på den private terrassen deres, og dere har tid til å slappe av litt. Etter en deilig lunsj på terrassen får dere muligheten til å bli med på en solnedgangssafari. Da kan dere være heldige og få oppleve "The Big 5", som er den klassiske jaktbetegnelsen på de fem store villdyrene elefant, bøffel, løve, leopard og neshorn. Den private rangeren deres er med som guide, og er dere heldige, kan dere oppleve både "The Big 5" og andre ville dyr på samme dag. Turen avsluttes på vårt eventyrlige sundowner-sted, Lion King, som byr på en enestående utsikt over bushen. Her kan dere nyte Sør-Afrikas eksotiske solnedgang akkompagnert av noe kaldt i glasset og litt å tygge på. Imens disker den private kokken deres opp med en ekte sørafrikansk "braii", det vil si en herlig bushmiddag under stjernene. Kokken tryller litt ekstra med gode lokale råvarer og serverer for anledningen den tradisjonelle gryteretten potjie ("poike"), basert på den opprinnelige NYATI-oppskriften. Gled dere til smaken av Sør-Afrika! Merk: Bushmiddag gjennomføres kun når værforholdene tillater det. Gjør de ikke det, blir det middag i bomaen eller i Cheetah Campens restaurant.

Etterpå blir det en spennende nattsafari gjennom bushen i den private safaribilen deres. Bilen er utstyrt med store lyskastere som gjør det lettere å få øye på de ville dyrene. Det er utrolig stemningsfullt å si "god natt" til bushen i skumringen, og det er ekstra spennende å "jakte" i tussmørket når også rovdyrene er på jakt.

Morgensafari, ettermiddagssafari og sundowner

Hvis dere ikke allerede har sett "The Big 5", får dere i dag enda en sjanse til å se blant annet bøfler, elefanter og sjiraffer. Dagen starter med en tidlig morgensafari, hvor rangeren deres forteller om floraen og faunaen som omgir dere, både på NYATIs eiendom og i Krugerparken ellers. Rangeren forteller om de ulike trærne, buskene, plantene og gresstypene – og selvfølgelig også om alle fuglene og dyrene dere treffer på underveis. Dere blir også kjent med årstidenes gang i viltreservatet og får informasjon om klimaet og om hvordan regn og tørke påvirker de ville dyrene i reservatet. 

Dere får anledning til å slappe av litt før lunsj serveres på den private utsiktsterrassen deres. Om ettermiddagen kan dere bli med på en ny safari og forhåpentligvis oppleve noen av parkens mange ville dyr. På denne turen forteller rangeren deres om noen av de mindre dyrene som bor i Krugerparken – deriblant slanger, skorpioner, insekter og termitter – og hvilken betydning de har for de større dyrene. Safarituren avsluttes på vårt naturskjønne sundowner-sted nær NYATI Bush Camp. Her får dere servert en liten forfriskning mens dere nyter en stemningsfull solnedgang. Vel tilbake i leiren igjen – mette av opplevelser etter en fascinerende safaridag – er det tid for hyggelig middag på den private terrassen deres.

Bushvandring med frokost og safari ved elven

Start dagen med en safarivandring i soloppgang, hvor rangeren deres forteller om store og små ting i naturen omkring dere. Spaserturen avsluttes på et av de flotte utsiktspunktene på NYATIs eiendom. Her, i skyggen av akasietrærne midt i bushen, serverer kokken deres en velsmakende frokost med musserende vin mens dere nyter dyrelivet i området. Det er mulig å bli kjørt hit hvis dere ikke kan eller ønsker å delta på morgenvandringen, men ikke vil gå glipp av en storslått frokost i det fri. Hvis dere ikke skal rett videre på en av tilvalgsaktivitetene våre, tar rangeren dere med på en liten safaritur i bil etter frokosten. 

Etter morgenens opplevelser har dere kanskje behov for å slappe av litt ved bassenget eller i hengekøyen på terrassen deres til vi serverer en deilig lunsj på den private utsiktsterrassen deres. På ettermiddagen kan dere bli med på en stemningsfull solnedgangssafari langs Olifants River. Her vil den private rangeren deres fokusere spesielt på de tre store dyrene som ofte er å se langs elven: flodhesten, nilkrokodillen og, hvis dere er heldige, det svarte neshornet som kan være vanskelig å spore opp. Dere kjører i deres egen, private åpne safarijeep og kan nyte utsikten over elven underveis, før dyrene etter hvert går til ro og mørket senker seg over det storslåtte landskapet. Om kvelden er det igjen tid for deilig middag på den private terrassen deres.

Tilvalgsaktiviteter: Elvesafari og quad bike-safari

Panoramaruten i Drakensberg

Vi reiser fra lodgen tidlig om morgenen og setter kurs mot de storslåtte Drakensberg-fjellene. Foran dere ligger det en hel dag full av eventyrlige naturopplevelser. Turen går til Drakensberg, hvor vi følger den berømte panoramaruten langs den 60 km lange Blyde River Canyon – også kjent som Sør-Afrikas Grand Canyon. Drakensberg-fjellene er godt og vel 2000 meter høye og ligger i naboprovinsen, Mpumalanga. Underveis gjør dere holdt ved flere utsiktspunkter, så dere virkelig kan få nyte områdets helt spesielle magi. Ruten går langs eukalyptus- og nåletrekledde fjellskråninger, hvor utallige brusende vannfall har sitt utspring. Turen går innom tre av de største severdighetene i hele Sør-Afrika: Bourke’s Luck Potholes med dype kløfter som får dere til å hive etter pusten og heve kameraet; The Three Rondavels, som er tre runde fjelltopper som ligner på en kjempeversjon av de tradisjonelle, runde afrikanske hyttene med stråtak; og til slutt selve høydepunktet, Blyde River Canyon, hvor vi gjør holdt ved områdets vakreste utsiktspunkt som byr på helt enestående fotomuligheter. I tillegg besøker vi den hyggelige gullgraverbyen Pilgrim’s Rest, og underveis dekker vi opp til lunsj på ekte Karen Blixen-vis. Lunsj er inkludert i turen. Dere kommer tilbake til lodgen sent på ettermiddagen.

Kvelden tilbringes på den private grillplassen deres – bomaen – med tradisjonell afrikansk braai under åpen himmel. Etterpå tar rangeren dere med til lodgens driving range, hvor dere sammen kan nyte stjernehimmelen. Det er en ubeskrivelig opplevelse å se opp på alle stjernene som funkler på den svarte nattehimmelen over bushen.  

Tilvalgsaktiviteter: Luftballong, den tamme flodhesten Jessica og quad bike-safari

Fuglesafari, ettermiddagssafari og sundowner

Denne morgenen kan dere dra på morgensafari i deres egen private, åpne safaribil, og hovedfokuset denne dagen er fuglelivet i Krugerparken. Turen går forbi Hippo-sjøen og nedover langs elven. Her har vi størst mulighet til å få se noen av områdets mange fargesprakende fugler. Og naturligvis er det gode muligheter til å se andre ville dyr også. Hvem vet, kanskje dette er morgenen hvor dere får øye på neshornet eller leoparden? 

Etterpå kan dere nyte en deilig lunsj på den private terrassen deres med utsikt over Olifants River, og slappe av ved bassenget før det blir solnedgangssafari på tampen av dagen. Da kan dere igjen være heldige og oppleve "The Big 5" i tillegg til antiloper, sebraer, vortesvin, sjiraffer og gnuer i skumringen. På veien hjem gjør vi holdt ved et av de vakre utsiktspunktene på NYATIs eiendom. Her kan dere nyte et glass vin eller en brus mens dere ser solen gå ned bak Drakensberge. Til kvelden blir det vakker borddekning på den private terrassen deres, og her serverer den private kokken deres en lekker meny.

Tilvalgsaktiviteter: Golf, quad bike-safari og township-tur

Lørdag: Avreise – eller fridag og tilvalg

Har dere valgt et 17-dagers safariopphold, har dere lørdagen til fri disposisjon. Dere kan slappe av og nyte livet i Cheetah-leiren. Har dere valgt et 10-dagers safariopphold eller en kombinasjonsferie, hvor dere skal reise videre til f.eks. Mauritius, Zanzibar, Victoriafallene eller Kapp-provinsen, er lørdag avreisedag. Rangeren deres står til disposisjon for dere i leiren fram til avreisen om dere har spørsmål om alt dere har opplevd i løpet av uken.

Etter frokost blir dere kjørt til den lokale flyplassen, og derfra går turen videre med innenriksfly til Johannesburg. Avhengig av de aktuelle flyforbindelsene til Europa eller deres neste destinasjon, må dere regne med en del venting i Johannesburg, men dere kan glede dere over en hyggelig flyplass med gode spise- og shoppingmuligheter. Dere kan også velge å fordrive ventetiden med en tur til Johannesburg. Der kan dere blant annet oppleve townshipen Soweto, som spilte en svært viktig rolle i oppgjøret med apartheid. Vær oppmerksom på at det er flytidene deres som avgjør om dere har tid til denne utflukten. Dere bestiller utflukten via vårt salgskontor i Norge.

Søndag: Ankomst i Norge

Også hjem går flyet om natten, slik at dere kan sove på reisen. Det serveres både middag og frokost om bord på flyet, og det er én mellomlanding underveis, før dere lander i Norge omtrent midt på dagen.

Vær oppmerksom på at ukedagene for de enkelte aktivitetene kan variere på grunn av værforholdene.

Det er f.eks. vanskelig å oppleve den vakre afrikanske stjernehimmelen i overskyet vær. Da flyttes aktiviteten til en kveld det passer bedre.

Tilleggsaktiviteter på NYATI Cheetah Camp

Senter for truede dyrearter

Sørafrikanere gjør mye for å beskytte og bevare landets ville dyrebestand. Hoedspruit Endangered Species Centre (HESC) er kjent verden over som en av pionerene innen bevaring av truede dyrearter, og vi besøker dette imponerende redningssenteret for truede, foreldreløse og skadde ville dyr.

Senteret huser blant annet geparder, neshorn, villhunder, afrikanske villkatter, sabelantiloper, gribber og mange andre sjeldne dyrearter. Du får innsyn i arbeidet som gjøres for å beskytte de truede dyreartene og får også mulighet til å komme helt tett innpå senterets beboere. Minimum fire deltakere.

Pris per person ZAR 1 200,–

Prisen er veiledende og kan endres på kort varsel

Prisen inkluderer frokost på kafeen Deli@HESC.

Luftballong

Å sveve lydløst over landskapet er en magisk opplevelse. Luftballongen tar av ved soloppgang og flyr dere over vakre Blyde River, hvor dere får oppleve en fantastisk utsikt til Drakensberg og bushen. Det blir servert musserende vin og snacks etter turen, og tilbake på lodgen venter en stor frokost på dere.

Det blir arrangert turer om morgenen når den lokale ballongskipperen vurderer at det er vær til det. Dette vet han som oftest ikke før kvelden før, siden aktiviteten er svært væravhengig. Minimum fire deltakere.

Pris per person ZAR 4 800,–

Prisen er veiledende og kan endres på kort varsel

Quad bike-safari

Opplev en fantastisk og annerledes form for safari, hvor naturen og de ville dyrene setter agendaen. Utforsk den uberørte delen av Sør-Afrikas bush med en ATV, en firehjulet motorsykkel som er konstruert spesielt for terrengkjøring.

Dette er en morsom aktivitet for familier og alle som ønsker enda en mulighet til å komme tett på den ville naturen og få opp pulsen. 

Gjestene kjøres en tur på ca. et kvarter opp i terrenget, og derfra starter turene under ledelse av en lokal guide. Turene starter etter frokosten og sent på ettermiddagen. De varer i cirka 1,5 timer (to timer inkludert kjøreturen fra og til lodgen).

Minimum fire deltakere. Ingen krav om erfaring.

Pris per person: ZAR 1 000,–

Prisen er veiledende og kan endres på kort varsel

Township-tur

Sør-Afrika er et land med store kontraster. Det er både et moderne land med velfungerende økonomi og infrastruktur og et land hvor det opprinnelige og autentiske Afrika lever i beste velgående. En veldig god måte å få et innblikk i lokal kultur og tradisjoner på, er å besøke en lokal landsby – en såkalt township. Du vil oppleve landsbyskolen for de minste barna, du får komme på besøk til en lokal familie og du blir med til landsbyens heksedoktor. Turen avrundes på en lokal kafé, hvor det serveres en lett lunsj bestående av spennende lokale spesialiteter. Tilbake på NYATI Safari Lodge venter en større lunsj på dere. Minimum fire deltakere.

Pris per person ZAR 1 200,–

Prisen er veiledende og kan endres på kort varsel

Heldagstur til Kruger National Park

Bli med på safari i den offentlige delen av Kruger National Park. Den mer enn 100 år gamle parken er med sin store variasjon av dyr og natur en av verdens beste safariparker og rett og slett et av de aller beste stedene å oppleve ville dyr i sitt naturlige miljø. Den offentlige delen av Krugerparken tilsvarer omtrent 2/3 av Jyllands areal. Parken er 350 km lang og cirka 65 km bred. Det er gode veier gjennom nasjonalparken, og mange dyr har etter hvert blitt så vant til brummende firehjulinger at du kan komme tett innpå dem. Nasjonalparken kan skilte med hele 147 dyrearter, 507 fuglearter, 34 amfibier, 116 krypdyr, 1980 plante- og tresorter, og du har svært gode sjanser for å få sett ”The Big 5”, altså løven, leoparden, elefanten, neshornet og bøffelen, her.

Safarien starter tidlig om morgenen, og du får spise frokost i det fri mens solen glir opp over horisonten og sender sine glitrende stråler utover det fantastiske landskapet. På turen blir det også stelt til en lekker lunsj på ekte Karen Blixen-vis, med hvit duk og et forlokkende utvalg retter  i en av parkens innhegnede rest camps. Minimum 4 deltagere.

Pris per person ZAR 2 800,–

Prisen er veiledende og kan endres på kort varsel

Heldagstur til Drakensberg

Turen går til Drakensberg, hvor vi følger den berømte panoramaruten langs den 60 km lange Blyde River Canyon – også kjent som Sør-Afrikas Grand Canyon. Drakensberg-fjellene er godt og vel 2000 meter høye og ligger i naboprovinsen, Mpumalanga. Underveis gjør dere holdt ved flere utsiktspunkter, så du virkelig kan få nyte områdets helt spesielle magi.

Ruten går langs eukalyptus- og nåletrekledde fjellskråninger, hvor utallige brusende vannfall har sitt utspring. Turen går innom tre av de største severdighetene i hele Sør-Afrika: Bourke’s Luck Potholes med dype kløfter som får deg til å hive etter pusten og heve kameraet; The Three Rondavels, som er tre runde fjelltopper som ligner på en kjempeversjon av de tradisjonelle, runde afrikanske hyttene med stråtak; og til slutt selve høydepunktet, Blyde River Canyon, hvor vi gjør holdt ved områdets vakreste utsiktspunkt som byr på helt enestående fotomuligheter.

Du besøker også den koselige byen Graskop, hvor lunsjen serveres på de berømte Harrie's Pancakes. Det blir tid til litt shopping i den koselige byen.

Lunsj er inkludert i turen. Avreise skjer fra lodgen tidlig på morgenen. Minimum fire deltakere.

Pris per person ZAR 2 200,–

Prisen er veiledende og kan endres på kort varsel

Vær oppmerksom på at det er et begrenset antall plasser på tilleggsaktivitetene.

Klimatabell NYATI, Kruger National Park

Dagtemperatur
Nattemperatur
Soltimer per dag
Nedbør (gjennomsnitt per måned)
Januar
Dagtemperatur: 32
32
Nattemperatur: 21
21
Soltimer per dag: 8
8
Nedbør (gjennomsnitt per måned): 93
93
Februar
Dagtemperatur: 32
32
Nattemperatur: 20
20
Soltimer per dag: 8
8
Nedbør (gjennomsnitt per måned): 93
93
Mars
Dagtemperatur: 31
31
Nattemperatur: 19
19
Soltimer per dag: 8
8
Nedbør (gjennomsnitt per måned): 68
68
April
Dagtemperatur: 29
29
Nattemperatur: 16
16
Soltimer per dag: 8
8
Nedbør (gjennomsnitt per måned): 37
37
Mai
Dagtemperatur: 28
28
Nattemperatur: 11
11
Soltimer per dag: 9
9
Nedbør (gjennomsnitt per måned): 14
14
Juni
Dagtemperatur: 26
26
Nattemperatur: 6
6
Soltimer per dag: 9
9
Nedbør (gjennomsnitt per måned): 11
11
Juli
Dagtemperatur: 26
26
Nattemperatur: 7
7
Soltimer per dag: 9
9
Nedbør (gjennomsnitt per måned): 12
12
August
Dagtemperatur: 27
27
Nattemperatur: 9
9
Soltimer per dag: 9
9
Nedbør (gjennomsnitt per måned): 9
9
September
Dagtemperatur: 29
29
Nattemperatur: 13
13
Soltimer per dag: 9
9
Nedbør (gjennomsnitt per måned): 26
26
Oktober
Dagtemperatur: 30
30
Nattemperatur: 16
16
Soltimer per dag: 8
8
Nedbør (gjennomsnitt per måned): 43
43
November
Dagtemperatur: 30
30
Nattemperatur: 18
18
Soltimer per dag: 8
8
Nedbør (gjennomsnitt per måned): 66
66
Desember
Dagtemperatur: 32
32
Nattemperatur: 20
20
Soltimer per dag: 8
8
Nedbør (gjennomsnitt per måned): 94
94

Kart

Reiseforedrag

Nyati Safari
Nyati Safari
Kontakt Nyati
Ring oss på +47 23 96 65 96 eller skriv til:
Vennligst skriv inn alle nødvendige felt
Vennligst skriv inn en gyldig e-postadresse
Send
Kontakt oss